Čerstvé ryby Sádky Lahovice

Prodej čerstvých ryb na prodejně

Sádky Lahovice mají díky sádkovací kapacitě stálý přístup k čerstvým rybám. Živé ryby a výrobky z ryb zakoupíte v prodejně ryb v areálu sádek. Zkušení pracovníci na sádkách Vám živé ryby rádi opracují. Více o sortimentu a dostupnosti ryb najdete v článku o prodeji ryb. Kromě ryb můžete v prodejně zakoupit i doplňkový sortiment – především zvěřinu.

Prodej na objednávky – rozvoz po Praze

V průběhu roku můžete objednávat aktuálně dostupný sortiment ryb a výrobků z ryb. Objednávky se vždy vyřizují individuálně dle dostupného sortimentu ryb.

Podmínky prodeje na objednávku s rozvozem po Praze

 • Minimální odběr 2500,- Kč bez DPH.
 • Rozvoz po Praze v úterý a v pátek v čase dle domluvy mezi 9 -17 hod.
 • Objednání nejpozději den předem do 9:00 hod.
 • Platba v hotovosti.
 • Při pravidelných odběrech možnost platby na fakturu.
 • Určeno pro koncové spotřebitele, obchodníky i restaurace.
 • Při vyzvednutí objednávky na prodejně v Lahovicích přijímáme objednávky bez minimálního limitu.
 • Výše uvedené platí pouze v průběhu roku – v předvánočním období (cca od začátku prosinec) maloobchodní objednávky nepřijímáme.

Prodej na objednávku v předvánočním období od 15. do 24.12

Prodej vánočního kapra z Lahovic na objednávku je možný po předchozí domluvě. Minimální odběr v předvánočním období je 100 kg ryb. Objednávky závozu se přijímají do vyčerpání přepravní kapacity, nejpozději však do 15.12.

Komentáře

 1. Hanka

  Je u Vás možné nyní koupit chlazeného candáta, případně za kolik? Děkuji.

 2. FISH MARKET a.s.

  Dobrý den!
  Candát je bohužel vzácná sezónní ryba a v současné době živého (chlazeného) nemáme. Můžeme Vám nabídnout mraženého celého candáta či mražené filety.

 3. IVO

  Dobrý den je možné si ojednat kapra na vánoce a pak si pro něj dojet na sádku,abych nemusel stát frontu 23.12 Děkuji za odpověd

 4. Eva

  Dobrý den, dají se u Vás sehnat pouze kapří vnitřnosti + hlava na rybí polévku ?

 5. FISH MARKET a.s.

  Dobrý den, objednat je možné jen kapra v množství nad 100 kg. Menší množství Vám rádi schováme během roku, na vánoce na to bohužel nemáme kapacity. Děkujeme za pochopení.

 6. FISH MARKET a.s.

  Dobrý den, vnitřnosti i hlavy zatím máme.

 7. Romana Mrskošová

  Dobrý den,
  prosím je u Vás možné zakoupit jikry a mlíčí.
  Děkuji
  Romana

 8. Sádky Lahovice

  Dobrý den, jak je uvedeno v aktuální nabídce sortimentu ryb – https://www.sadkylahovice.cz/ryby-lahovice jsou aktuálně vnitřnosti k dispozici.

  Přesto doporučujeme, ověřit dostupnost telefonicky přímo na prodejně – https://www.sadkylahovice.cz/kontakty. Poptávka po vnitřnostech s blížícími se Vánoci prudce roste a může dojít k vyprodání zásob.

 9. Vladimír Chmelík

  Kdy bude k dostání amur ?
  Děkuji předem za odpověď.

 10. Sádky Lahovice

  Pane Chmelíku, dnes amur je. Neumíme odhadnout, kdy se vyprodá, ani kdy bude další dodávka. Prosím, sledujte na našich stránkách odkaz Prodej ryb: https://www.sadkylahovice.cz/ryby-lahovice, kde denně aktualizujeme informace o dostupnosti ryb. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné Vánoce!

 11. Michal Nochta

  Dobrý den, pokud si osobně přijedu dnes pro kapra,, Lysce’ , kolem 4kg až 5kg mám šanci, že ho u vás koupím? Děkuji za odpověď a přeji,, Hezké a pohodové svátky. S pozdravem Michal

 12. Sádky Lahovice

  Pane Nochto, bohužel máme často spíše menší kapry do 2,5 kg. Dnes jsou však v nabídce i kapři větší. Sledujte event. odkaz na našich webovkách: https://www.sadkylahovice.cz/ryby-lahovice, kde denně aktualizujeme informace. Uvidíte tak, které kapry zrovna máme v prodeji. Děkujeme za pochopení a přejeme šťastné Vánoce!

Zadejte dotaz k prodeji čerstvých ryb v Lahovicích

Vložte komentář. Pole označená * jsou povinná. Před odesláním komentáře si musíte prohlédnout jeho náhled.

Před odesláním zprávy zkontrolujte správnost textu pomocí tlačítka "Náhled". Až poté bude možno zprávu odeslat.