Přívoz Modřany

Modřanským přívozem pro sladkovodní ryby z Třeboně

Pražské Modřany jsou atraktivní čtvrtí se spoustou sportovního i oddechového vyžití, několika naučnými stezkami a přírodními rezervacemi a Vltava je na dohled. Přes Vltavu můžete pohodlně cestovat přívozem na druhý břeh, který má také co nabídnout. Mimo jiné i Lesní zoo v Chuchli nebo úžasný výhled na jez od vodní elektrárny.

Fotografie přívozu

Sbalte rodinku a vydejte se na průzkum Modřan s překvapením – plavbou přívozem. Ze zastávky u nádraží v Modřanech doplujete do Lahovic, kde je také co prozkoumat a na závěr tohoto rodinného výletu můžete v naší prodejně Sádky Lahovice koupit čerstvou rybu k obědu.

Přívoz Modřany (Přívoz č. 6) vyráží na své pravidelné plavby každých 20 minut. Platí na něm předplatní jízdenky MHD a plnocenné přestupní jízdenky. Kolo převezete zdarma.

Pokud budete plánovat výlet během víkendu v Praze, pamatujte, že prodej ryb na sádkách má v sobotu otevřeno jen do 13:00 hod. Tak akorát, abyste po vydařené procházce stihli oběd, svou skvělou čerstvou rybu.

Na obou březích Vltavy, v Modřanech a v okolí sádek Lahovice je tolik zajímavých míst a přírodních rezervací, které Vás překvapí a procházku s rodinou promění v pěkný zážitek:

Pokud přijedete autem, můžete v Modřanech zaparkovat např. u Free style parku nebo u Vodpočívárny.
Provoz Přívozu č. 6 zajištuje společnost Pražské Benátky. Na své plavby vyráží od 1. ledna do 31. října 2023.
Od stanice přívozu Lahovičky je to jen kousek k nám do sádek Lahovice, kde koupíte toho nejlepšího kapra, přímo z Třeboňských rybníků. Kromě kapra můžete vybírat také z denní aktuální nabídky čerstvých ryb.

Jízdní řád přívozu

Komentáře


Tipy na výlet - sádky Praha Lahovice

Přívoz Modřany

Vydejte se na výlet do Modřan, objevte naučné stezky, místní přírodu a zažijte romantickou plavbu modřanským přívozem do Lahovic, kde v našich sádkách koupíte skvělou čerstvou rybu z třeboňských rybníků.

Přívozem P6 pro sladkovodní ryby z Třeboně

Spojte překonání Vltavy přívozem s nákupem sladkovodních ryb na sádkách Lahovice. Podívejte se kde v okolí Lahovic můžete vyrazit na výlet.

Kudy z nudy Praha - tipy na výlet

Tipy na výlet v Praze v okolí prodejny ryb na Sádky Lahovice z portálu Kudy z Nudy. Vyrazte na výlet a spojte ho s nákupem sladkovodní ryby přímo od Třeboňských rybářů.