Kudy z nudy Praha - tipy na výlet

Nevíte kam v Praze vyrazit na výlet? Přinášíme Vám několik tipů portálu Kudy z nudy na výlety v Praze v okolí Sádek Lahovice. Dopručujeme spojit procházku přírodou v okolí Lahovic s nákupem sladkovodních ryb na sádkách.
Kudyznudy.cz - tipy na výlet v Praze

Kam vyrazit v okolí Lahovic?

  • Minizoo Chuchelský háj – Výlet je vhodný pro děti. Po naučné stezce Chuchelský háj si můžete naplánovat okruh na kterém potkáte několik dětských hřišť pěkný zookoutek. Výlet patři mezi top 50 mít v Praze na portále Kudy z nudy.
  • Modřanská rokle – procházka přírodou Modřanské rokle je z Lahovic dostupná přes přívoz Modřany – Lahovičky.

Pokud si budete plánovat výlet na víkend, upozorňujeme, že prodejna ryb na sádkách v Lahovicích má otevřeno v sobotu do 13:00 hod.

Na prodejně je celoročně k dostání Třeboňský kapr a pstruh a v sezóně podzimních a jarních výlovů také další sladkovodní ryby. Dostupnost na dnes je k dispozici v informaci o prodeji ryb.

Fotografie Chuchelský háj

Dětské hřiště
Zoo koutek
Kostel

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Komentáře

Tento článek zatím nemá komentáře.

Komentář k tipům na výlet v Praze

Vložte komentář. Pole označená * jsou povinná. Před odesláním komentáře si musíte prohlédnout jeho náhled.

Před odesláním zprávy zkontrolujte správnost textu pomocí tlačítka "Náhled". Až poté bude možno zprávu odeslat.


Tipy na výlet - sádky Praha Lahovice

Přívoz Modřany

Vydejte se na výlet do Modřan, objevte naučné stezky, místní přírodu a zažijte romantickou plavbu modřanským přívozem do Lahovic, kde v našich sádkách koupíte skvělou čerstvou rybu z třeboňských rybníků.

Přívozem P6 pro sladkovodní ryby z Třeboně

Spojte překonání Vltavy přívozem s nákupem sladkovodních ryb na sádkách Lahovice. Podívejte se kde v okolí Lahovic můžete vyrazit na výlet.

Kudy z nudy Praha - tipy na výlet

Tipy na výlet v Praze v okolí prodejny ryb na Sádky Lahovice z portálu Kudy z Nudy. Vyrazte na výlet a spojte ho s nákupem sladkovodní ryby přímo od Třeboňských rybářů.