Přívozem P6 pro sladkovodní ryby z Třeboně

Tip na nevšední výlet v Praze

S celou rodinou můžete vyrazit na výlet po březích Vltavy a využít Přívoz č. 6, který každý rok od dubna vyráží na své pravidelné plavby mezi oběma břehy Vltavy. Jezdí každých 20 minut, mezi zastávkami v Modřanech a Lahovičkách. Platí na něm předplatní jízdenky MHD a plnocenné přestupní jízdenky. Kolo převezete zdarma.

Pokud budete plánovat výlet během víkendu v Praze, pamatujte, že prodej ryb na sádkách má v sobotu otevřeno jen do 13:00 hod. Tak akorát, abyste si stihli udělat čerstvou rybu k sobotnímu obědu.

Fotografie přívozu

Přívoz č. 6 - Lahovičky - Modřany

Zdroj Fotografie: www.prazskebenatky.cz

Tipy na výlet v okolí sádek Lahovice

Na obou březích Vltavy v okolí sádek Lahovice je tolik zajímavých míst a přírodních rezervací, které Vás překvapí a procházku s rodinou promění v pěkný zážitek:

Pokud přijedete autem, můžete zaparkovat buď před našimi sádkami v Lahovicích nebo v Modřanech, např. u Free style parku nebo u Vodpočívárny.

Od stanice přívozu Lahovičky je to jen kousek k nám do sádek Lahovice, kde koupíte toho nejlepšího kapra, přímo Třeboňského! Kromě kapra můžete vybírat z denní aktuální nabídky čerstvých ryb.

Užitečná informace:
V sádkách Lahovice máme otevřeno v sobotu od 9 do 13, ve všední dny 9:00 – 11:45 a 12:30 – 18:00 hodin.

Na www.prazskebenatky.cz najdete i další pražské přívozy, které také stojí za průzkum.

Umístění přívozu na mapě

Jízdní řád přívozu

Jízdní řád přívoz P6

Komentáře

Tento článek zatím nemá komentáře.

Komentáře k článku Přívozem pro sladkovodní ryby z Třeboně

Vložte komentář. Pole označená * jsou povinná. Před odesláním komentáře si musíte prohlédnout jeho náhled.

Před odesláním zprávy zkontrolujte správnost textu pomocí tlačítka "Náhled". Až poté bude možno zprávu odeslat.


Tipy na výlet - sádky Praha Lahovice

Přívoz Modřany

Vydejte se na výlet do Modřan, objevte naučné stezky, místní přírodu a zažijte romantickou plavbu modřanským přívozem do Lahovic, kde v našich sádkách koupíte skvělou čerstvou rybu z třeboňských rybníků.

Přívozem P6 pro sladkovodní ryby z Třeboně

Spojte překonání Vltavy přívozem s nákupem sladkovodních ryb na sádkách Lahovice. Podívejte se kde v okolí Lahovic můžete vyrazit na výlet.

Kudy z nudy Praha - tipy na výlet

Tipy na výlet v Praze v okolí prodejny ryb na Sádky Lahovice z portálu Kudy z Nudy. Vyrazte na výlet a spojte ho s nákupem sladkovodní ryby přímo od Třeboňských rybářů.